Bleskojistka SPKO-F75-SAT/TV-B/F-F, přepěťová ochrana BrOK
Hot Na objednávku
k dodání v týdnu od 18.5.
VELKOBCHODNÍ CENY PRO OBCHODY A MONTÁŽNÍ FIRMY
Širokopásmová koaxiální přepěťová ochrana BrOK®, typ SPKO-F75-SAT/TV-B/F-F je přepěťová ochrana tř. B (typ 1, svodič bleskového proudu), osazená plynovou bleskojistkou. Je určena k ochraně koaxiálních kabelů 75 Ohmů vedoucích z venkovního prostředí (LPZ 0B)  do vstupů televizorů, zesilovačů a ostatních elektronických zařízení. Ochrana chrání připojené přístroje a zařízení i při přímém úderu blesku do jímačů hromosvodové soustavy objektu ve smyslu znění dokumentu IEC 61312-1 (zkouška proudovou rázovou vlnou o amplitudě 2,5 kA a délce trvání 10/350 µs).
Typové označení: SPKO-F75-SAT/TV-B/F-F
Katalogové označení: spkof75sattvb/ffTechnické parametry SPKO-F75:
Ochrana je osazena bleskojistkou CP Clare, 20 kA 8/20 µs nebo ekvivalentem.
Provozní kmitočtové pásmo: 0 - 2,150 GHz
Činitel útlumu: lepší než -0,5 dB
Činitel zpětného odrazu (přizpůsobení): lepší než -20 dB
Zkušební rázový proud IZRP: 2,5 kA pro vlnu 10/350 µs
Max. zbytkové napětí na chráněném výstupu při IZRP:
< ± 100 Vš-š
Připojení ochrany:
k signálové cestě: - jako průchozí kabelová spojka s konektory F75/F-F
k ekvipotenciální přípojnici systému: - splétaným Cu vodičem o průřezu minimálně 2,5 mm2
Stupeň krytí: IP20
Způsob montáže:
Montážní poloha: libovolná
Rozměry: obrys: délka 61 mm, průměr 25 mm